پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

فوتبالتهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در اول مهرماه ۱۴۰۱ به برد بزرگ ایران مقابل اروگوئه در یک بازی تدارکاتی، افشای پشت پرده جدایی محمد بنا توسط علیرضا دبیر، نگاه مثبت ابراهیم قاسمپور به نتایج تیم ملی با کی‌روش در جام‌جهانی و چرایی شکست محمدرضا گرایی در قهرمانی جهان اختصاص دارد.

فوتبالتهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال کشورمان در یک بازی حساب شده توانست با تک گل مهدی طارمی، اروگوئه را شکست دهد.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 19:30 امروز (جمعه - به وقت ایران) در چارچوب دیداری تدارکاتی، در ورزشگاه NV Arena شهر سن‌پولتن اتریش مقابل تیم ملی اروگوئه صف‌آرایی کرد که این بازی با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید.

فوتبالتهران- ایرنا- سایت ESPN در گزارشی درباره تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت: ایران با حضور دوباره کارلوس کی‌روش درپی صعود به مرحله حذفی جام‌جهانی است.

فوتبالتهران- ایرنا- بازیکن ایرانی باشگاه شباب‌الاهلی امارات به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش ملحق شد.

کشتی و وزنه‌برداریتهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی درباره کناره‌گیری "محمد بنا" از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بنا قبل از مسابقات جهانی گفته بود با کسب هر نتیجه‌ای، دیگر نمی‌ماند.

فوتبالتهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس همگروه ایران در جام‌جهانی در مقابل انتقادات از "هری مگوایر" از کاپیتان منچستریونایتد دفاع کرد.

فوتبالتهران- ایرنا- ملی‌پوشان فوتبال کشورمان قبل از مسابقه عصر امروز با اروگوئه، یک تمرین ریکاوری انجام دادند.

فوتبالتهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه باید با اجرایی کردن تعهدات خود موجب شوند تا لوکادیا همواره در شرایط مناسبی روحی و فنی بوده و به تیم کمک کند.

فوتبالتهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال با بیان اینکه کارلوس کی‌روش ترکیب تیم ملی را با استفاده از لژیونرها چینش می‌کند گفت: اگر از خط خوردن بازیکنان استقلال انتقاد می‌کنم نظر شخصی‌ام است.معتقدم آنها می‌توانستند به کی‌روش کمک کنند.

فوتبالتهران- ایرنا- ترکیب تیم ملی فوتبال اروگوئه در بازی تدارکاتی امشب مقابل ایران که از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود، اعلام شد.

فوتبالتهران- ایرنا- دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و اروگوئه در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم‌ ملی فوتبال ایران از ساعت 19:30 امروز در نخستین دیدار دوستانه خود در اردوی اتریش به مصاف اروگوئه می‌رود. حدود دو ساعت مانده به شروع این دیدار شاگردان کارلوس کی روش وارد ورزشگاه NV آره‌نا سنت پولتن شده و به ارزیابی کیفیت زمین پرداختند.

فوتبالتهران- ایرنا- دستیار دراگان اسکوچیچ گفت: تیم ملی فوتبال ایران را در بدترین شرایط تحویل گرفتیم و با اقتدار به جام جهانی رفتیم اما به جای تشکر ما را اخراج کردند.

فوتبالتهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال اروگوئه با هدایت دیگو آلونسو تا به حال شکستی را پذیرا نشده و در هفت بازی به ۶ برد دست یافته و تنها یک گل دریافت کرده است.

  • صفحه 1