پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

حدود ۶۶ میلیون سال پیش شهاب‌سنگ بزرگی به زمین اصابت کرد و با انقراض جهانی دایناسورها، پرندگان به عنوان نزدیک‌ترین نوادگان این خزندگان کوچک و بزرگ به دسته‌ای تازه از ساکنین کره خاکی ما تبدیل شدند. با این حال دانشمندان چینی به واسطه شواهدی مدعی شده‌اند دایناسور‌ها یکباره منقرض نشدند و از اواخر دوره کرتاسه رو به زوال رفته‌اند. این مطالعات تازه که توسط محققانی از انستیتوی دیرینه‌شناسی مهره‌داران و دیرین مردم‌شناسی از آکادمی علوم چین انجام شده، برخلاف برخی پژوهش‌های قدیمی‌تر به بیان ساده عنوان می‌کند دایناسور‌ها پیش از برخورد شهاب به زمین هم رو به انحطاط بودند

پژوهش جدیدی نشان داده است که نوزادان در حالی که هنوز در رحم هستند، به طعم‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند. پژوهشگران "دانشگاه دورام" (Durham University) انگلستان، اسکن چهاربعدی سونوگرافی ۱۰۰ زن باردار را مورد بررسی قرار دادند تا ببینند که نوزادان متولدنشده‌ پس از قرار گرفتن در معرض طعم‌های غذایی که توسط مادرانشان خورده می‌شود، چگونه واکنش نشان می‌دهند.نتایج این پژوهش نشان داد که جنین‌ها بلافاصله پس از خوردن هویج توسط مادرشان، لبخند می‌زنند

رییس پلیس پایتخت جزییات حادثه منجر به فوت مهسا امینی را تشریح کرد و گفت: فرماندهی کل فراجا دستوراتی را در همان ساعات اولیه صادر و تأکید کردند تا تیم‌های بازرسی کل، موضوع را بررسی و اگر قصوری وجود دارد به صورت کامل بررسی شود.

تعریف رایج از مرد ایده آل در هر کشوری متفاوت است. همچون زنان، بسیاری از مردان هم سعی می‌کنند پیرو ترند‌های زیبایی باشند تا به چشم دیگران جذاب‌تر بیایند. تفاوت‌های فرهنگی در نگاه مردم به مقوله‌ی زیبایی می‌تواند بسیار جالب و غافلگیرکننده باشد. در ادامه می‌خواهیم ببینیم استاندارد زیبایی برای مردان در کشور‌های مختلف دنیا چیست.

در حالی که تنها درصد کمی از افراد ناچارند تا پایان عمر با اختلالات روانی خود زندگی کنند، این حقیقت تلخ وجود دارد که ۴۵۰ میلیون نفر در سراسر جهان نیز از بیماری روانی رنج می‌برند. تنها در ایالات متحده، از هر چهار خانواده، یک خانواده تحت تأثیر این اختلالات قرار می‌گیرد. کارشناسان معتقدند که بیماری روانی، یک اپیدمی واقعی است و افراد مبتلا، به خدمات بهداشت روانی بهتر و بیشتری برای بهبودی و کنترل بیماری خود نیاز دارند.