پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : املاک

راه و مسکنتهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر زیرساخت های کشور در موضوع حمل و نقل تکمیل شود ایران، روسیه و آذربایجان و سایر کشورهای پیرامونی می توانند وضعیت ترانزیتی خود را تا ۵۰ میلیون تن در سال های آینده افزایش دهند.

رئیس قوه قضاییه گفت: امروز یکی از مسائل مهمی که مردم از ما انتظار دارند رفتار خوب، بیان خوب و تصمیم خوب است؛ نکند خدایی ناکرده هوای نفس بر ما مسلط شود و چون در منصب قضایی هستیم و می‌توانیم حکم کنیم، صدای خود را بالا ببریم یا کلمات و عباراتی که شایسته یک مقام قضایی نیست را بر زبان خود جاری کنیم.

تلویزیون برای تعطیلات پیش رو ۵۶ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که از شبکه های سیما به روی آنتن می برد.

دولت، برای تامین هزینه‌ خدمات عمومی، فراهم کردن رفاه و پیشبرد طرح‌های ملی نیازمند اخذ مالیات از مردم است و طیف گسترده‌ای از مردم در طول حیات و یا حتی پس از مرگ، با موضوع پرداخت مالیات مواجه هستند.

شهرتهران- ایرنا- فعالیت برخی مراکز معاینه فنی در روز شهادت امام حسن عسگری (ع)، پایان معضل چندین ساله خیابان ولیعصر (عج) در منطقه هشت، بهره برداری از چهار کیلومتر باند بزرگراهی ۷۶ متری شهید بروجردی در سالجاری و همچنین برگزاری ۲ هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی در منطقه ۹ از مهمترین اخبار شهر تهران است.