پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : شهرداری

شهر تهران - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعد از مرحله تربیت و درمان معتادان متجاهر، ایجاد شغل برای آنها ضروری است، چون در غیر اینصورت به حالت اول خود باز می‌گردند.

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- نمایشگاه هفته ملی کودک از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری با برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

هلال احمرتهران - ایرنا - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران تاکید ما بر اصل «عدالت در سلامت» است که این موضوع را در برنامه­‌ریزی حوزه سلامت با طراحی و اجرای کارویژه­‌های سلامت در مناطق محروم شاهد هستیم.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم شهر زاهدان گفت: پزشکی قانونی تعداد کشته‌های حادثه هفته پیش این شهر را ۲۵ نفر اعلام کرده است، قول‌هایی داده شده که اگر در بررسی‌ها ثابت شود کسانی هم به ناحق کشته شده‌اند، آن‌ها را جزو شهدا بیاورند.

پژوهش > پژوهش اجتماعی-فرهنگیتهران- ایرنا- طبق برخی گزارش‌ها، جمعیت سالمندی در کشور تا ۳۰ سال آینده سه برابرمی‌شود اما برنامه‌ریزی برای حمایت از این قشر همچنان آهسته و کند است و اظهارات تریبونی هنوز منجر به برنامه‌های حمایتی مستمر اجرایی و پرشتاب نشده است.

یک کارشناس حوزه کار، ایده ساخت مسکن اجاره ای برای کارگران را در کوتاه مدت موثر دانست اما گفت جامعه کارگری به مسکن نیاز دارد و کارگر ترجیح می‌دهد خودش صاحب خانه شود حتی اگر خانه کوچک باشد.

فرانسه برای صرفه جویی در مصرف انرژی، آب گرم را در سرویسهای بهداشتی ساختمانهای دولتی می بندد و به شهرداریها دستور می دهد دمای آب استخرهای عمومی را یک درجه کاهش دهند.

توپ و تورتهران- ایرنا- هفته دوم لیگ برتر والیبال مردان با برتری تیم‌های مدعی و تداوم صدرنشینی فولادسیرجان ایرانیان همراه شد.

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- دبیر سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی این دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: باید در هفته کتاب ظرفیت‌های مردمی را پای کار بیاوریم و در این هفته، کتاب را به مساله اول کشور تبدیل کنیم.

پاریس با پیوستن به چندین شهر دیگر فرانسه اعلام کرد که مسابقات جام جهانی فوتبال را در اعتراض به نقض حقوق بشر و محیط‌زیست در کشور میزبان، در مکان‌های عمومی نشان نمی‌دهد.

قیمت مرغ در میادین میوه و تره‌بار افزایش یافت. بر اساس نرخنامه جدید میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، با رسیدن قیمت هر کیلو مرغ کامل گرم به نرخ مصوب ۵۹.۸۰۰تومانی، مرغ قطعه بندی شده نیز در مقایسه با ماه گذشته بین ۵ تا ۷درصد گران شد.

جامعه > محیط زیستتهران - ایرنا - سازمان حفاظت محیط زیست پس از ارزیابی شهرداران و شوراهای سراسر کشور، از شهرداری های پیشگام در حفظ محیط زیست تقدیر می‌کند.

شهرتهران- ایرنا- فعالیت برخی مراکز معاینه فنی در روز شهادت امام حسن عسگری (ع)، پایان معضل چندین ساله خیابان ولیعصر (عج) در منطقه هشت، بهره برداری از چهار کیلومتر باند بزرگراهی ۷۶ متری شهید بروجردی در سالجاری و همچنین برگزاری ۲ هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی در منطقه ۹ از مهمترین اخبار شهر تهران است.

مدیر پیشین مجموعه ورزشی آزادی با هشدار درباره احتمال ریزش سکوهای این ورزشگاه گفت که ممکن است یک متروپل دیگر اتفاق بیفتد.