پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : مسکن

راه و مسکنتهران- ایرنا- گزارش جدید مرکز آمار نشان می‌دهد هر سه شاخص تورم ماهانه، تورم نقطه به نقطه و تورم سالانه قیمت مسکن در تهران در شهریورماه امسال به کمتر از یک سوم رکوردهای گرانی در دولت روحانی رسیده است.

سیاست > مجلستهران - ایرنا - بررسی عملیات رسانه‌ای در اغتشاشات اخیر و لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان دولت در دستور کار این هفته کمیسیون‌های امنیت ملی و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی است.

پژوهش > پژوهش اجتماعی-فرهنگیتهران- ایرنا- طبق برخی گزارش‌ها، جمعیت سالمندی در کشور تا ۳۰ سال آینده سه برابرمی‌شود اما برنامه‌ریزی برای حمایت از این قشر همچنان آهسته و کند است و اظهارات تریبونی هنوز منجر به برنامه‌های حمایتی مستمر اجرایی و پرشتاب نشده است.

یک کارشناس حوزه کار، ایده ساخت مسکن اجاره ای برای کارگران را در کوتاه مدت موثر دانست اما گفت جامعه کارگری به مسکن نیاز دارد و کارگر ترجیح می‌دهد خودش صاحب خانه شود حتی اگر خانه کوچک باشد.

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- معاون فرهنگی ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه طرح فصلی کتاب تغییرات اساسی خواهد کرد، گفت: دلیل اصلی ایجاد تغییرات در برگزاری طرح‌های فصلی این بود که به شفافیت قابلیت اعتنایی در زمینه فروش کتاب در طرح فصلی برسیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از دستاوردهای مرکز نوآوری، فناوری و علم‌آفرین پیشران گفت: تصویب قوانینی مانند قانون جهش تولید دانش‌بنیان نشان‌دهنده توجه مجلس به اولویت‌های کشور است.

دولتتهران - ایرنا - وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان غربی پس از جویا شدن از آخرین وضعیت زلزله زدگان شهرستان خوی، بر به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها در امدادرسانی به مردم آسیب دیده تاکید کرد.

سیاست > مجلستهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی حمایت از شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان را سبب پیشرفت کشور عنوان کرد و گفت: در این راستا هم‌افزایی میان بخش‌های مختلف ضروری است.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی متعهد شد که در صورت تصدی مجدد پست نخست وزیر از ساخت شهرک‌های بیشتر در کرانه باختری حمایت کند.

رفاه و تأمین اجتماعیتهران - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مددجویان این کمیته و سازمان بهزیستی از پرداخت ۴۰ میلیون تومان آورده اولیه برای ثبت نام در طرح ملی مسکن معاف شدند.

مدیر پیشین مجموعه ورزشی آزادی با هشدار درباره احتمال ریزش سکوهای این ورزشگاه گفت که ممکن است یک متروپل دیگر اتفاق بیفتد.