پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : پلیس

جامعه > حقوقی و قضاییتهران - ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: امروز وظیفه انتظامی جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح حفظ آرامش و امنیت در مرزها و داخل کشور است و فراجا رکن اصلی امنیت داخلی بوده و به فرموده مقام رهبری از ستون های اصلی امنیت است.

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- به گفته مترجم مجموعه ۷ جلدی «چشمت روز بد نبیند» شخصیت‌های کتاب، گاهی اشتباه می‌کنند و گاه تنبیه می‌شوند، نحوه برخورد کودکان با پلیس و والدینشان می‌تواند برای کودکان جذاب و آموزنده باشد.

فوتبالتهران- ایرنا- با مداخله حراست و نیروهای امنیتی امارات، سرمربی سابق استقلال از ورزشگاه خانگی شباب الاهلی خارج و به همراه تیم راهی هتل شد.

انتظامی و حوادثتهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه بالاترین سرمایه ما سرمایه انسانی است، گفت: نیروی انتظامی یک سازمان انسان محور در داخل و یک سازمان اجتماعی محور در انجام ماموریت ها است و افتخار می‌کنیم مدافع حریم امنیت مردم هستیم.

فرهنگ > رادیو و تلویزیونتهران- ایرنا- نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد در سه شبکه نمایش خانگی نماوا، فیلیمو و فیلم نت مجموعه‌های «مهمونی»، «یاغی» و «آفتاب پرست» بیشترین میزان رضایت و محبوبیت را کسب کرده‌اند.

سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم پاسخگوی لطف مردم باشیم، گفت: شاید در طول تاریخ پلیس هیچگاه به این اندازه مورد لطف مردم نبوده است. باید با یک برنامه‌ریزی خوب خدمتگزار مردم باشیم. او همچنین گفت که «طبق گفته برخی از مراکز نظرسنجی، علاقه مردم به فرماندهی انتظامی در این ایام افزایش یافته و این بی‌سابقه است.»

گزارش‌ها حاکی از وقوع یک انفجار بزرگ در پل راه آهن و جاده‌ای است که روسیه را به کریمه اشغالی متصل می‌کند. تصاویر، قطاری را نشان می‌دهد که روی پل کرچ در آتش سوخته است. به نظر می‌رسد بخشی از پل جاده مجاور فروریخته است.

مداخله پلیس با استفاده از گاز اشک‌آور باعث شد سوت پایان بازی بوکاجونیورز در لیگ آرژانتین در دقیقه نهم زده شود. بر اساس گزارش رسانه‌های آرژانتینی یک تماشاگر ۵۷ ساله به نام سزار رگیرو به دلیل اقدامات پلیس در مجاورت ورزشگاه جان باخت. او در راه انتقال به بیمارستان بر اثر ایست قلبی درگذشت.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: فراجا نه اینکه یک سازمان انتظامی که یک سازمان انقلابی است چرا که از مردم و نه بَر مردم است. او گفت: امروز رهبری به عنوان بت شکن زمان، بالای سر و فرمانده اصلی فراجا است و دیدیم که در چند روز گذشته در مجموعه دانش آموختگان نیروهای مسلح چگونه فرزندانش را نوازش کردند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور و مساله مهسا امینی گفت: ما از لحظه اعلام خبر، پیگیری‌ها و بررسی‌های خود را انجام دادیم و مطمئن شدیم که هیچگونه ضرب‌وجرحی اتفاق نیفتاده است‌.

سیاست > سیاست خارجیتهران- ایرنا- نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفت و گوی تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که در صدد نیستیم روابط اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران دچار مشکل شود.

دولتتهران - ایرنا - وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان غربی پس از جویا شدن از آخرین وضعیت زلزله زدگان شهرستان خوی، بر به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها در امدادرسانی به مردم آسیب دیده تاکید کرد.

سیاست > سیاست خارجیتهران-ایرنا- در جریان سفر هیأت ایرانی، کمیته دوستی نظامی ایران و عمان با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

سیاست > دفاعی و امنیتیتهران-ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به مناسبت روز فراجا تاکید کرد: پلیس مقتدر و مردمی از درگاه های اصلی سرمایه سازی و اعتماد افزایی برای جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس جمهور با بیان این‌که «مردم دنیا خاطرات بدی از دوره سلطه‌طلبی، یکجانبه‌گرایی و تجاوز به حقوق حقه ملت‌ها دارند» گفت: عصر جدید، عصر چندجانبه‌گرایی و تشکیل مجموعه‌های مولد قدرت جدید است و همکاری ایران با روسیه، چین و سازمان همکاری شانگهای، اتحادیه اوراسیا و سازمان همکاری‌های اکو می‌تواند قدرت‌های جدیدی پدید آورد.

  • صفحه 1