پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : خوابگاه

علم و آموزش > دانشگاه‌هاتهران- ایرنا- معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان کشور حرکت این سازمان در دولت سیزدهم را رو به جلو دانست و از هدف‌گذاری ساخت ۱۰۰ هزار خوابگاه متاهلی دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور خبر داد.

علم و آموزش > وزارت عتفتهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری فرهنگی و اجتماعی وزرات علوم، تحقیقات و فناوری از رصد، پایش و رتبه‌بندی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.

علم و آموزش > دانشگاه‌هاتهران-ایرنا- حوزه آموزش عالی کشور در هفته‌ای که گذشت با اخبار و رویدادهای تازه‌ای همراه بود که بررسی پیشنهادات برای کاهش دوره های کارشناسی ارشد، پیش بینی نشدن حقوق استادان حق‌التدریس در بودجه سایر فصول دانشگاه و افزایش سقف حق‌التدریس و حق‌التحقیق اساتید دانشگاه تهران از مهمترین موارد است.

معاون آموزشی سابق دانشگاه و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تربیت‌مدرس گفت: به طور قطع، جایگاه نامناسب دانش‌آموختگان رشته‌های علوم‌پایه پس از فراغت از تحصیل سبب می‌شود که رشته‌هایی از این دست در شرایط کنونی، طرفدار چندانی نداشته باشد و ارزیابی اشتغال این دسته از دانش آموختگان نشان می‌دهد که مدارس و سیستم آموزش و پرورش جایگاه اصلی جذب آنها است که رضایت چندانی را به همراه ندارد.