پایگاه خبری 2000 یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.

مهم ترین اخبار درباره : موسیقی

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- مراسم رونمایی و بازخوانی از ۲۲ عنوان کتاب صوتی و رادیویی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه، رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح، مدیرعامل انتشارات روایت فتح و جمعی از هنرمندان و نویسندگان برگزار شد.

فرهنگ > کتاب و ادبیاتتهران- ایرنا- بنیان‌گذار سبک موج نو در دهه ۱۳۴۰ خورشیدی در شعر معاصر ایران گفت: موضوع فقط این نبود که من وزن و قافیه را از شعر برداشتم بلکه مسئله تفکر تازه‌ای بود که آمد.

اسماعیلی با بیان اینکه بهترین ابزار در جنگ تبیین هنر است، گفت: ما می‌توانیم با ابزارهای هنری مثل سینما و موسیقی در مقابل این هجمه‌هایی که به وجود می‌آید، بایستیم؛ برای نمونه آنچه را که مجید انتظامی با خلق آثار درجه یک خود رقم زده است نمونه بارزی از این تبیین‌ها به شمار می‌رود و چتر دولت مردمی بر سر همه اصحاب فرهنگ و هنر باز است.

مجموعه‌ای از عکس‌های دورانی که اعضای گروه موسیقی مشهور «بیتلز» هنوز به طور رسمی قطعه‌ای را منتشر نکرده بودند، کشف شده است.

روزنامه اصولگرای جوان نوشت: در ایامی که اغتشاشگران با تحریض و تهییج برخی سلبریتی‌ها و چهره‌های معروف هنری و ورزشی به بهانه دروغین خونخواهی فوت مهسا امینی مشغول انجام اعمال داعشی و آتش زدن مردم و اماکن عمومی بودند طیف قابل توجهی از هنرمندان و چهره‌های سرشناس و آبرودار کشورمان سعی کردند از ریختن بنزین بر آتش این فتنه خودداری کنند.

پتونین، خواننده ۲۷ ساله روس بود که روز گذشته با انتشار ویدیویی از خود، از تصمیمیش برای پایان دادن به زندگی گفت و به هوادارانش اعلام کرد، برای اجتناب از سربازی و جنگیدن، خودکشی می‌کند. جسد این خواننده در کنار یک ساختمان چند طبقه در کراسنودار پیدا شده است و در ویدئویی که پیش از خودکشی تهیه کرده، گفته بود که آماده کشتن انسان‌ها نیست.

دو فناوری "هولوپورتیشن" و "تله‌پورتیشن" ممکن است در آینده بتوانند…